Jak se povedla první sezóna živě vysílaného seriálu
o leadershipu

Ve třech úvodních epizodách vám Radka Dohnalová s Petrem Havlíčkem a jejich hosty  představili výbavu, která může vám, vašemu týmu i celé vaší organizaci zásadně pomoct během plavby dokonalou bouří roku 2023.

Výsledky první sezóny

Vysoké zapojení účastníků napříč firmami

Firmy od startupů po nadnárodní. Lidé na všech úrovních. Navíc v jeden čas a na jednom místě. To je síla nového formátu živě vysílaného vzdělávacího seriálu.

V JEDEN ČAS NA JEDNOM MÍSTĚ

102 FIREM

2830 ÚČASTNÍKŮ

AŽ 80% SLEDOVANOST

ÚROVNĚ ÚČASTNÍKŮ

12 % TOP MANAŽERŮ

34 % STŘEDNÍCH MANAŽERŮ

25 % TÝM LÍDRŮ

29 % ČLENŮ TÝMU

Účastníci u vysílání strávili průměrně 74 minut z 90.


Hodnocení seriálu 85 % na všech úrovních

Vysoké hodnocení seriálu na všech úrovních dokazuje, že ATAIRU LEADERSHIP TV dokáže zaujmout celou firmu. A vy si tak můžete být jistí, že všichni ve vaší firmě vědí to, co potřebujete. Už žádná hluchá místa.


Unikátní data a benchmarking pro firmy

Ve třech epizodách jsme nasbírali přes 35 000 unikátních dat, ze kterých jsme následně v 16 tematických aspektech nabídli nejen pohled na vaši firmu, ale i to, jak si stojí ve srovnání s celým trhem a také s vaším odvětvím (tzv. benchmarking) - jak je vidět v grafu pro segment financí. Je to jediný výzkum o českém leadershipu takového rozsahu.

Ohlasy a praktické využití ve firmách

„ATAIRU Leadership TV je po delší době opravdu originální formát, který svým pojetím a kvalitou vystupuje z řady jiných vzdělávacích produktů. Když jsme ho našim Škodovákům nabídli, jejich spontánní zájem výrazně překonal moje očekávání. Ale ještě důležitější pro mě bylo, že se nejen zaregistrovali, ale především že se ve vysoké míře i reálně zúčastnili. Padla tak moje obava, že našim lidem zpřístupníme produkt, který pak téměř nikdo nevyužije. Ze zpětných vazeb vidím, že krátký interaktivní formát na aktuální témata přivedl ke vzdělávání i manažery, kteří se jinak vzdělávacích akcí neúčastní…

ATAIRU Leadership TV vnímám jako přínosné rozšíření našich rozvojových aktivit. I díky tomuto formátu dokážeme najednou oslovit, inspirovat i širokou skupinu našich Škodováků.“

Kristýna Prosecká
HR vzdělávání
ŠKODA AUTO

„ATAIRU Leadership TV nabídlo velmi originální a funkční vzdělávací formát. Účast na vysílání jsme nabídli celé naší manažerské populaci. Jejich spokojenost napříč manažerskými vrstvami mluví za vše: 93 %.“

Magdalena Wavle
Director People & Property
Vodafone

„ATAIRU LEADERSHIP TV v našich firmách odstartovala lavinu změn a pozitivní energie. Toto jsme předem nečekali. Začalo to pravidelným setkáváním jednou za měsíc v pátek dopoledne, kdy jsme se offline zvládli potkat celý management team. Už během přenosu jsme si zadávali úkoly a odcházeli s tím, co kdo do dalšího vysílání uvede do praxe. V posledním vysílání jsme živě diskutovali o dalších strategických krocích pro rok 2023.

Aktuálně máme ve všech firmách hotový a odprezentovaný firemní a několik teamových One-pagerů, vydefinovány zodpovědnosti jednotlivých lidí v teamu a nastaveny procesy, abychom se mohli zlepšovat. Investice do ALTV se nám vrátila fakticky okamžitě, díky pozitivním krokům, které jsme udělali.

Naše účast v ATLV nám navíc umožnila dostat všechny ředitele a seniorní team na jedno místo a vytvořit společně dílo, které nás posouvá dopředu. 

Už se těšíme na další pokračování.“

Jan Kotek
Group CEO
Peppermint digital s.r.o.

Vybrané firmy, které se do ATAIRU LEADERSHIP TV zapojily

ATAIRU LEADERSHIP TV 2023:
CHANGE CHALLENGE

Přetavte inspiraci v životaschopnou akci pomocí
CRAC frameworku pro změny nové doby a “Make It Happen“ designu


CRAC - Leadership framework pro změny nové doby

To jsou čtyři oblasti, které musí každý leader a tým procházející změnou zvládnout. A každé z nich věnujeme samostatnou epizodu.

Listopad 2023

Jakou jasnost a jistotu dokážeme dát lidem, když mluvíme o cílovém stavu změny? Jak přesvědčit ostatní, když si možná sami nejsme jistí? A ještě k tomu chceme měnit něco, co nám dosud fungovalo.

Prosinec 2023

Odpor často není vidět, ale cítíme ho. Často ho ignorujeme, podceňujeme, nebo dokonce přemáháme silou. A přitom právě on se může stát první hybnou silou změny.

Leden 2024

Jsme přetížení a unavení. Sotva stačíme odbavovat naši běžnou agendu. Kde pak ještě najít dodatečnou kapacitu a energii na další změny?

Únor 2024

Jak poznám, kdy je dobré vytrvat, i když se možná nedaří podle původních očekávání, a kdy je lepší to “odpískat”? Nevezmou nám úvodní nezdary odhodlání pokračovat v dalších změnách a inovacích?


Make It Happen design

Živé vysílání

Páteří celého seriálu jsou čtyři živě vysílané epizody. V nové sezóně pro vás připravujeme technologicky pokročilejší studio nové generace. Můžete se těšit na dynamický formát se spoustou akce a konkrétních inspirací od skvělých hostů.  Vtáhneme vás do děje od začátku do konce.

Data a benchmarking

Na živou otázku rychlá odpověď. A ještě rychlejší zobrazení! Stejně jako v prvním seriálu, i tentokrát budeme sbírat data v reálném čase vysílání, ve vylepšeném systému pro okamžité zpracování a zobrazení dat. Budeme vám nabízet nejen data o vaší firmě, ale v rozšířené podobě i srovnání s celým trhem a s firmami ve vašem odvětví.

Interaktivní workbook

Chcete si stáhnout workbook, abyste si ho přečetli? A proč s ním rovnou nepracovat? Co říkáte tomu, že by předložené šablony byly interaktivní, rovnou připravené pro vás a pro vaši práci s týmem? A pokud budete chtít, můžete své vstupy sdílet s dalšími týmy v rámci firmy. Anebo si nechat poradit vybraným expertem.

Staňte se součástí

ATAIRU LEADERSHIP TV: 
CHANGE CHALLENGE

největšího živě vysílaného seriálu o leadershipu
v České republice!

Těšíme se na vás. 

Radka Dohnalová a Petr Havlíček