Živě vysílaný seriál
o leadershipu, který vás strhne k akci

ATAIRU LEADERSHIP TV je první živě vysílaný seriál, který se věnuje nejzásadnějším výzvám leadershipu a představuje nový způsob firemního rozvoje.

Radka Dohnalová s Petrem Havlíčkem přinášejí obsahovou inspiraci, propojenou s jejím přetavením v životaschopnou akci a tím, jak dané problémy vidí kapitáni českého businessu nebo mezinárodní autority v oboru.

V jeden čas a na jednom místě se potkávájí firmy od startupů po nadnárodní společnosti a lidé napříč obory a odvětvími

ATAIRU LEADERSHIP TV svým obsahem a formátem dokáže zaujmout celou firmu. A vy si tak můžete být jistí, že všichni ve vaší firmě vědí to, co potřebujete. Už žádná hluchá místa.


ATAIRU LEADERSHIP TV 2023:
Change Challenge

Ohlasy účastníků

„ATAIRU Leadership TV je po delší době opravdu originální formát, který svým pojetím a kvalitou vystupuje z řady jiných vzdělávacích produktů. Když jsme ho našim Škodovákům nabídli, jejich spontánní zájem výrazně překonal moje očekávání. Ale ještě důležitější pro mě bylo, že se nejen zaregistrovali, ale především že se ve vysoké míře i reálně zúčastnili. Padla tak moje obava, že našim lidem zpřístupníme produkt, který pak téměř nikdo nevyužije. Ze zpětných vazeb vidím, že krátký interaktivní formát na aktuální témata přivedl ke vzdělávání i manažery, kteří se jinak vzdělávacích akcí neúčastní…

ATAIRU Leadership TV vnímám jako přínosné rozšíření našich rozvojových aktivit. I díky tomuto formátu dokážeme najednou oslovit, inspirovat i širokou skupinu našich Škodováků.“

Kristýna Prosecká
HR vzdělávání
ŠKODA AUTO

„Co nám ATAIRU LEADERSHIP TV dala? Byla to skvělá příležitost, jak udělat rozvoj pro celý management firmy a vybrané seniory naráz v jednom čase. Díky tomu zároveň rozumíme všichni prioritizaci, empowermentu i psychologickému bezpečí stejně.
Nadále je chceme je rozpracovávat napříč firmou a díky širokému záběru vysílání víme, proč to jako firma děláme a co nám to přinese. Skvělá byla možnost porovnat náladu, postoje a názory v naší firmě s velkým reprezentativním vzorkem trhu.“

Petr Vacek
CEO
Leasing České spořitelny, a.s.

„ATAIRU Leadership TV nabídlo velmi originální a funkční vzdělávací formát. Účast na vysílání jsme nabídli celé naší manažerské populaci. Jejich spokojenost napříč manažerskými vrstvami mluví za vše: 93 %.“

Magdalena Wavle
Director People & Property
Vodafone

„ATAIRU LEADERSHIP TV v našich firmách odstartovala lavinu změn a pozitivní energie. Toto jsme předem nečekali. Začalo to pravidelným setkáváním jednou za měsíc v pátek dopoledne, kdy jsme se offline zvládli potkat celý management team. Už během přenosu jsme si zadávali úkoly a odcházeli s tím, co kdo do dalšího vysílání uvede do praxe. V posledním vysílání jsme živě diskutovali o dalších strategických krocích pro rok 2023.

Aktuálně máme ve všech firmách hotový a odprezentovaný firemní a několik teamových One-pagerů, vydefinovány zodpovědnosti jednotlivých lidí v teamu a nastaveny procesy, abychom se mohli zlepšovat. Investice do ALTV se nám vrátila fakticky okamžitě, díky pozitivním krokům, které jsme udělali.

Naše účast v ATLV nám navíc umožnila dostat všechny ředitele a seniorní team na jedno místo a vytvořit společně dílo, které nás posouvá dopředu. 

Už se těšíme na další pokračování.“

Jan Kotek
Group CEO
Peppermint digital s.r.o.

Vybrané firmy, které se
do ATAIRU LEADERSHIP TV zapojily

Rád/a bych se dozvěděl/a více

Potřebujete další informace? Nevíte, jestli je ATAIRU LEADERSHIP TV vhodná i pro vás a vaši firmu?
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com