Markéta
Pfleger

Coach / Trainer / Facilitator


Markéty vášní jsou lidé. Především pak práce s nimi v těchto oblastech: rozvoj lídrů, budování týmů & komunikace a budování značky. Markéta totiž věří, že právě to umožňuje lídrům dělat s lehkostí to, co je baví, což ve výsledku vede k jejich naplnění a spokojenosti.

V ATAIRU Markéta vede otevřené programy pro lídry a specializuje se na programy na míru a na práci s vrcholovým managementem. Pomáhá s budováním týmů, rozvojem lídrů a zaměřuje se na sílu vytváření osobních značek. Protože to je něco, co pomáhá jednotlivcům i firmám využít jejich potenciál naplno.


Zkušenosti

Markéta má více než 20 let zkušeností v oblasti HR a více než 10 let působila ve vedoucích pozicích v nadnárodních společnostech jako Coca-Cola, LEGO a Danone. Žila a pracovala v Asii, Austrálii a středovýchodní Evropě.

Ve společnosti Danone pomáhala Markéta vedoucím pracovníkům rozvíjet jejich odolnost a vůdčí schopnosti, aby mohli podporovat své týmy v měnícím se prostředí a při složitých transformacích.

Její úlohou ve společnosti LEGO bylo vybudovat mezinárodní týmy v rámci finančních a personálních toků, které centralizovaly a zefektivňovaly procesy po celém světě.

Ve společnosti Coca-Cola Markéta pomáhala týmům a vedoucím pracovníkům rozvíjet jejich talenty a zaměřit se na jejich osobní značku, aby se v rámci globální společnosti prosadili v oblasti, které se věnují.


Osobní život

Markéta vyrostla a studovala v Austrálii. Je vášnivou hráčkou golfu, ráda jezdí sama na silničním kole a s rodinou na horském kole. Je velkou fanynkou a uživatelkou Apple a ráda tráví čas s rodinou a sleduje, jak její dcera roste.

Oblíbený citát 

Madeleine Albright: „V pekle existuje zvláštní místo pro ženy, které nepomáhají ostatním ženám.“