Komunikace a její rozvoj

(Ne)správnou komunikací můžete mnoho získat i ztratit. Komunikovat tak, aby vám lidé rozuměli a abyste nevzbuzovali rezistenci, je umění… které se naštěstí dá naučit. Stejně jako krizová komunikace a komunikace osobního brandu.

V tomto tématu se zaměřujeme na:

01

Executive presence a jak komunikovat a prezentovat týmu i nadřízeným

02

Budování osobního brandu, interně ve firmě i v online prostředí

03

Sladění týmů před důležitými změnami a při jejich realizaci

04

Řešení konfliktů, nedorozumění a nesouhlasu

05

Story building a storytelling

06

Zpětnou vazbu

07

Krizovou komunikaci

08

Ovlivňování

Reference našich klientů

„Ve spolupráci s ATAIRU jsme spustili program Vodafone Future Ready Leaders, který podporuje vzdělávání manažerů ve vedení týmů ve virtuálním a hybridním prostředí. Program pro 300 manažerů se zabývá vedením týmů v dobách nejistoty, prací s talentem, budováním osobní a týmové odolnosti, udržením komunikace v dobách izolace, adaptivitou a důležitosti experimentování a rychlého učení. Manažeři si na programu pozitivně hodnotí aktuální témata a interaktivní formu workshopů, která je aktivně zapojuje a umožňuje přicházet s konkrétními řešení problémů."

Magdalena Wavle
Head of Talent & Capability, Vodafone

,,Cením si toho, že nás nutíte jasně zacílit diskuzi a že do ní umíte všechny zapojit. ATAIRU nás vždy dostane do bodu, kdy jsou všichni sjednoceni na tom, co je důležité a jak na to. Nemyslím si, že je obtížné přimět lidi z vedení přemýšlet, ale je těžké je přivést ke zjednodušování, což může vést k malé ochotě začít něco měnit. Ale díky tomu, jak celý proces vedete, je výsledkem sjednocený tým, připravený k okamžité realizaci výstupů ze setkání."

Grant Liversage
Managing Director Plzeňský Prazdroj

Tématem vás provedou
odborníci na komunikaci

Používáme širokou škálu
rozvojových přístupů

Workshop

Co slyším, to zapomenu, co vidím, to si zapamatuji, co dělám, tomu porozumím, říká jedno staré přísloví a my v tomto duchu stavíme i naše workshopy. Teorii věnujeme nezbytné minimum, následují aktivity, díky kterým účastníci zažijí mnoho věcí na vlastní kůži. Každý má šanci se zapojit, každý se může vyjádřit. A to i v online prostředí, kde používáme řadu interaktivních nástrojů.

ATAIRU LEADERSHIP TV

ATAIRU LEADERSHIP TV je první, živě vysílaný interaktivní seriál o nových trendech v leadershipu pro firmy a jednotlivce. Jedná se o unikátní vysílací formát, kdy v reálném čase přijímáte inspirativní a aktuální obsah, komunikujete s hosty a získáváte jejich perspektivu, dostanete se k insightům, na které často čekáte i měsíce, a to vše zábavnou interaktivní formou, tzv. edutainment.

Individuální konzultace

Prostřednictvím invidiuálních konzultací nebo setkání ve trojicích, takzvaných triádách, vám pomáháme hledat řešení toho, s čím si sami nevíte rady. Nediktujeme vám, co máte dělat, ale pomáháme najít nové úhly pohledu a alternativy.

Bootcamp

Bootcampy jsou intenzivní zážitkové workshopy, kde vás vyvedeme mimo vaši komfortní zónu - ať už změnou prostředí, úkoly a zážitky, které pro vás připravíme, nebo setkáním s lidmi, které byste běžně nepotkali. 

Expertní konzultace

V rámci expertní konzultace vám poskytneme mentora z našich řad, který s vámi detailně probere vaši situaci ve firmě nebo v týmu, nabídne vám nezávislý pohled zvenčí a nastíní případná řešení. 

Leadership akademie

ATAIRU Leadership akademie je dlouhodobý program pro firmy, které nechtějí skončit jedním workshopem, ale dlouhodobě rozvíjet konkrétní témata. My zároveň máme možnost sledovat a dohlížet na to, jak se firmě daří jít po vytyčené cestě a doporučení uvádět do praxe.

Assessments

Unikátní nástroje a dotazníky, pomáhají organizacím vyhodnotit, jaký je stav firmy, nálada ve společnosti a jaké názory mají zaměstnanci na klíčové aspekty firemního dění.

Typologie Talentové Dynamiky

Osobnostní diagnostika, kterou využíváme a pomocí které pomáháme, aby spolu lidé ve firmě lépe komunikovali, stojí na přirozených talentech, nikoli na vzorcích chování a dovednostech, které jsme získali během života. Výrazně se zaměřuje na spolupráci mezi jednotlivými talentovými typy a na to, jak ji zlepšit.

Facilitace

V rámci facilitací vám pomůžeme odřídit zásadní a důležitá setkání v rámci firmy. Ať už budete chtít řešit strategii, hodnoty, nebo budoucnost firmy, naši průvodci zajistí, aby komunikace byla konstruktivní a k věci.

Pomůžeme vám zlepšit dovednosti vašeho týmu 

 Vyplňte formulář s tématy, která vás zajímají a my se vám ozveme.

  • Online týmy a spolupráce v hybridním prostředí
  • Organizace připravené na budoucnost
  • Firemní kultura a hodnoty
  • Leadership a týmová spolupráce
  • Strategické priority & sladění týmů
  • Komunikace a její rozvoj
  • Psychická odolnost & Wellbeing
  • Diverzita v týmech

Potřebujete poradit? Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Program Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com

Nabídka dalších témat

Leadership a týmová spolupráce

Práce s talenty - Motivace - Zpětná vazba - Vyjednávání - Řešení konfliktů

Organizace připravené na budoucnost

Change management - Growth mindset - Kreativita - Adaptibilita

Psychická odolnost & Wellbeing

Odolnost vůči stresu - Energy management - Emoce a jejich vyjadřování - Mindfulness - Empatie

Online týmy a spolupráce v hybridním prostředí

Týmové dohody a pravidla - Motivace online - Online networking - Rozvoj team spirit

Diverzita
v týmech

Mezinárodní týmy - Práce s talenty - Jedinečnost - Generace X, Y, Z - Ženský Leadership

Firemní kultura  a hodnoty

Hodnoty firmy - Culture Management - Chování zaměstnanců - Motivace lidí - Zpětná vazba

Strategické priotity & sladění týmů

Určení priorit a focusu - Strategická komunikace - Facilitace strategických diskuzí