Diverzita v týmech

Pomáháme pochopit, respektovat a využít jedinečnost a unikátnost vašich lidí a jejich silných stránek. Pomáháme se stavbou mostů mezi generacemi, bouráním zdí mezi muži a ženami a propojováním mezinárodních týmů.

V rámci ATAIRU programů pro firmy se věnujeme:

01

Specifikům v komunikaci mezinárodních týmů

02

Generacím X, Y, Z a jejich spolupráci

03

Práci s talenty a jedinečností

04

Ženskému leadershipu

Používáme širokou škálu
rozvojových přístupů

Workshop

Co slyším, to zapomenu, co vidím, to si zapamatuji, co dělám, tomu porozumím, říká jedno staré přísloví a my v tomto duchu stavíme i naše workshopy. Teorii věnujeme nezbytné minimum, následují aktivity, díky kterým účastníci zažijí mnoho věcí na vlastní kůži. Každý má šanci se zapojit, každý se může vyjádřit. A to i v online prostředí, kde používáme řadu interaktivních nástrojů.

ATAIRU TV

ATAIRU TV je váš prostor pro silné vize a inspirativní témata. 90minutový formát je ideální k předání myšlenek, k doručení vašeho pohledu třeba na budoucnost firmy a také prostor, kde můžete přímo komunikovat se svými zaměstnanci. ATAIRU LAB pak umožňuje v reálném čase sbírat a vyhodnocovat odpovědi na otázky, které pokládáme auditoriu přímo v živém vysílání.

Individuální konzultace

Prostřednictvím invidiuálních konzultací nebo setkání ve trojicích, takzvaných triádách, vám pomáháme hledat řešení toho, s čím si sami nevíte rady. Nediktujeme vám, co máte dělat, ale pomáháme najít nové úhly pohledu a alternativy.

Bootcamp

Bootcampy jsou intenzivní zážitkové workshopy, kde vás vyvedeme mimo vaši komfortní zónu - ať už změnou prostředí, úkoly a zážitky, které pro vás připravíme, nebo setkáním s lidmi, které byste běžně nepotkali. 

Expertní konzultace

V rámci expertní konzultace vám poskytneme mentora z našich řad, který s vámi detailně probere vaši situaci ve firmě nebo v týmu, nabídne vám nezávislý pohled zvenčí a nastíní případná řešení. 

Leadership akademie

ATAIRU Leadership akademie je dlouhodobý program pro firmy, které nechtějí skončit jedním workshopem, ale dlouhodobě rozvíjet konkrétní témata. My zároveň máme možnost sledovat a dohlížet na to, jak se firmě daří jít po vytyčené cestě a doporučení uvádět do praxe.

Assessments

Unikátní nástroje a dotazníky, pomáhají organizacím vyhodnotit, jaký je stav firmy, nálada ve společnosti a jaké názory mají zaměstnanci na klíčové aspekty firemního dění.

Typologie Talentové Dynamiky

Osobnostní diagnostika, kterou využíváme a pomocí které pomáháme, aby spolu lidé ve firmě lépe komunikovali, stojí na přirozených talentech, nikoli na vzorcích chování a dovednostech, které jsme získali během života. Výrazně se zaměřuje na spolupráci mezi jednotlivými talentovými typy a na to, jak ji zlepšit.

Facilitace

V rámci facilitací vám pomůžeme odřídit zásadní a důležitá setkání v rámci firmy. Ať už budete chtít řešit strategii, hodnoty, nebo budoucnost firmy, naši průvodci zajistí, aby komunikace byla konstruktivní a k věci.

Tématem vás provedou
odborníci na komunikaci

Reference našich klientů

„V posledním roce jsem spolupracoval s Radkou a Petrem z ATAIRU na několika projektech. Pomohli nám při tvorbě inkluzivnější kultury, vedli workshopy s naším výkonným výborem a poskytli online rozvojový program pro naše vedoucí pracovníky. Realizace obou těchto programů byla výjimečná. V rámci diskuse o diverzitě a inkluzi nám ATAIRU pomohli pochopit, čeho se skutečně snažíme dosáhnout a poskytli prostor pro diskusi. Postavili nás před výzvy a pomohli nám vytvořit jasný závazek, vedoucí k prosazení změn."

Rob Kenney
HR Director, Plzeňský Prazdroj

„Ve spolupráci s ATAIRU jsme spustili program Vodafone Future Ready Leaders, který podporuje vzdělávání manažerů ve vedení týmů ve virtuálním a hybridním prostředí. Program pro 300 manažerů se zabývá vedením týmů v dobách nejistoty, prací s talentem, budováním osobní a týmové odolnosti, udržením komunikace v dobách izolace, adaptivitou a důležitosti experimentování a rychlého učení. Manažeři si na programu pozitivně hodnotí aktuální témata a interaktivní formu workshopů, která je aktivně zapojuje a umožňuje přicházet s konkrétními řešení problémů."

Magdalena Wavle
Head of Talent & Capability, Vodafone

Nabídka dalších témat

Leadership a týmová spolupráce

Vyjednávání - Delegování - Tvorba dohod Řešení konfliktů - Asertivní jednání

Organizace připravené na budoucnost

Vyjednávání - Delegování - Tvorba dohod Řešení konfliktů - Asertivní jednání

Psychická odolnost & Wellbeing

Vyjednávání - Delegování - Tvorba dohod Řešení konfliktů - Asertivní jednání

Online týmy a spolupráce na dálku

Vyjednávání - Delegování - Tvorba dohod Řešení konfliktů - Asertivní jednání

Komunikace
a její rozvoj

Vyjednávání - Delegování - Tvorba dohod Řešení konfliktů - Asertivní jednání

Firemní kultura  a hodnoty

Vyjednávání - Delegování - Tvorba dohod Řešení konfliktů - Asertivní jednání

Strategické priotity & sladění týmů

Vyjednávání - Delegování - Tvorba dohod Řešení konfliktů - Asertivní jednání

Inspirujte se články
z oblasti komunikace

Článek v GOLDEN GATE: Největší problémy světa jsou zároveň největšími příležitostmi

Článek v GOLDEN GATE: Největší problémy světa jsou zároveň největšími příležitostmi

„Věřím, že svět se mění přes byznys,“ říká Radka Dohnalová a svá slova mění v realitu. Její mezinárodní vzdělávací společnost Atairu se věnuje rozvoji lídrů a probouzí v lidech jejich jedinečnost.

ATAIRU pro E15: V online prostředí komunikujeme jako smyslů zbavení. Co s tím?

ATAIRU pro E15: V online prostředí komunikujeme jako smyslů zbavení. Co s tím?

Je to, jako kdyby někdo zhasnul světlo v místnosti a vy se ocitáte ve tmě. Najednou nevidíte do vzdálenějších rohů. Jediné, na co se můžete reálně spolehnout, je váš sluch. Zní to jako začátek nějakého thrilleru, ale setkává se s tím, v průběhu každé covidové vlny, většina z nás. Celé týmy, oddělení a firmy najednou začnou fungovat v režimu vzdálené spolupráce.

Odebírejte přínosný a zajímavý obsah 

Pomůžeme vám zlepšit dovednosti vašeho týmu.

Vyplňte formulář s tématy, která vás zajímají a my se vám ozveme.

  • Online týmy a spolupráce na dálku
  • Organizace připravené na budoucnost
  • Firemní kultura a hodnoty
  • Leadership a týmová spolupráce
  • Strategické priority & sladění týmů
  • Komunikace a její rozvoj
  • Psychická odolnost & Wellbeing
  • Diverzita v týmech

Potřebujete poradit? Kontaktujte Jitku

Jitka Houzarová
Program Coordinator
+420 732 932 613
jitka.houzarova@atairu.com